Podujatia

08. marec 2023.

KÉJ – Povinné odporúčanie

KÉJ – Povinné odporúčanie prvá súčasná ľudová hra   “Vážení diváci! Teraz, po skončení pandémie nastal čas, aby sme znovu boli spolu a tešili sa navzájom! Ja som Aranka Podhorská, ale...
Podrobnosti
19:00
MsKS, Šamorín – Divadelná sála
13,15

Podrobnosti

KÉJ – Povinné odporúčanie

prvá súčasná ľudová hra

 

“Vážení diváci! Teraz, po skončení pandémie nastal čas, aby sme znovu boli spolu a tešili sa navzájom! Ja som Aranka Podhorská, ale to vlastne všetci dobre viete, veď od nepamäti riadim miestny dom kultúry. Milí diváci, dnes môžete byť svedkami mimoriadneho a neopakovateľného galaprogramu, tanečníci totiž nebudú len tancovať, ale aj rozprávať.”

Inscenácia Tanečného divadla Ifjú Szivek nám predstaví kultúrny život fiktívnej malej dedinky a všedné dni členov miestneho tanečného súboru na južnom Slovensku. Predstavenie nám rozpráva s humorom o dilemách a každodenných osobných trápeniach miestnych predstaviteľov kultúry, s použitím klasických nástrojov ľudovej hry. Všetky postavy a udalosti v tomto príbehu sú vymyslené a akákoľvek podobnosť s realitou je čisto náhodná.

 

 

KategóriaDivadlo
Dátum2023. marec 8. 19:00
Cena13,15,- €
TicketKúpiť lístok >>
ID783

14. marec 2023.

Prevažne nevážne

Prevažne nevážne s Lukášom Latinákom, jeho hosťami, hudbou a veľkou dávkou humoru. Zábavná show „Prevažne nevážne“ je absolútna novinka, ktorá je prepletená skvelým humorom od samého začiatku až do konca. Asi nepochybujete,...
Podrobnosti
19:00
MsKS, Šamorín – Divadelná sála
21

Podrobnosti

Prevažne nevážne s Lukášom Latinákom, jeho hosťami, hudbou a veľkou dávkou humoru.

Zábavná show „Prevažne nevážne“ je absolútna novinka, ktorá je prepletená skvelým humorom od samého začiatku až do konca.

Asi nepochybujete, že vám Lukáš Latinák s jeho hosťami –  Zuzanou Kubovčíkovou Šebovou a Romanom Pomajbom spôsobia explóziu smiechu, z ktorej si následne oddýchnete v tónoch skvelej hudby.

Späť do humorných situácií vás vráti päť šarmantných atlétov z tímu 𝐋𝐄𝐓´𝐒 𝐌𝐎𝐕𝐄 𝐏𝐑𝐎𝐉𝐄𝐂𝐓, ktorí aj tú najobyčajnejšiu situáciu premenia na nečakanú vtipnú zápletku.

A živé sochy z 𝐁𝐈𝐆 𝐍𝐀𝐌𝐄𝐒 tiež humorom nezaostanú, svoj talent predvedú bez slov a predsa si odnesiete nezabudnuteľný zážitok.

Príďte sa pozrieť na vlastné oči ako im to všetkým na javisku krásne ladí a zabavte sa spolu s nami.

 

Réžia: Michal Spišák
Moderátor: Lukáš Latinák
Produkcia: Event Factory SK, s.r.o.
Domovská scéna: Šimák Zámok Pezinok
Dĺžka predstavenia: 90 minút (bez prestávky)

KategóriaDivadlo
Dátum2023. marec 14. 19:00
Cena21,- €
TicketKúpiť lístok >>
ID992

18. marec 2023.

Made in Hungária – muzikál

Predstavenie v maďarskom jazyku.     Made in Hungária je maďarský musical, ktorý napísali István Tasnádi, Miklós Fenyő. Muzikál sleduje život skupiny tínedžerov z Maďarska na konci 60. rokov, keď...
Podrobnosti
19:00
VMK, Somorja – színházterem
16

Podrobnosti

Predstavenie v maďarskom jazyku.

 

 

Made in Hungária je maďarský musical, ktorý napísali István Tasnádi, Miklós Fenyő. Muzikál sleduje život skupiny tínedžerov z Maďarska na konci 60. rokov, keď bola krajina pod komunistickou nadvládou.

KategóriaDivadlo
Dátum2023. marec 18. 19:00
Cena16,- €
TicketKúpiť lístok >>
ID983

24. marec 2023.

Tvoriví pedagógovia

Učiteľský zbor ZŠ Mateja Korvína a Mestské kultúrne stredisko Vás pozývajú na vernisáž výstavy s názvom Tvoriví pedagógovia, na ktorom sa predstavia všestranní pedagógovia šamorínskych škôl. Vernisáž: 24. marca 2023,...
Podrobnosti
18:00
MsKS, Šamorín – Výstavná sieň
 

Podrobnosti

Učiteľský zbor ZŠ Mateja Korvína a Mestské kultúrne stredisko Vás pozývajú na vernisáž výstavy s názvom Tvoriví pedagógovia, na ktorom sa predstavia všestranní pedagógovia šamorínskych škôl.

Vernisáž: 24. marca 2023, o 18.00 hod. vo Výstavnej sieni Štefana Tallósa Prohászku v MsKS Šamorín.

Výstava potrvá do 19. apríla 2023.

KategóriaMúzeá a výstavy
Dátum2023. marec 24. 18:00
ID1122