MsKS – VMK – Egy újabb WordPress honlap
 • Lacikám nedráždi

  január
  2023
  27
  19:00
  18
  Podrobnosti
 • Frozen – Slovenské ľadové kráľovstvo

  január
  2023
  29
  16:00
  12
  Podrobnosti

Kalendár podujatí

11. február 2023.

Kukučie vajíčko 2

Nové rodinné predstavenie Tanečného divadla Ifjú Szivek spracováva tradičnú tanečnú kultúru národností žijúcich v strednej Európe. V prostredí autentického folklóru sa skrývajú tanečné a hudobné „kukučie“ vajíčka iných, človeku 21. storočia blízkych žánrov tanca a hudby. Predstavenie sprevádzané živou hudbou spracováva vzťah týchto populárnych žánrov s tradičnou ľudovou kultúrou vo forme, vďaka ktorej sa divák v zásade dobre zabaví ale dostane sa aj o krok bližšie k autentickej ľudovej kultúre.    
10:00
MsKS, Šamorín – Divadelná sála
6
08. marec 2023.

KÉJ – Povinné odporúčanie

KÉJ – Povinné odporúčanie prvá súčasná ľudová hra   “Vážení diváci! Teraz, po skončení pandémie nastal čas, aby sme znovu boli spolu a tešili sa navzájom! Ja som Aranka Podhorská, ale to vlastne všetci dobre viete, veď od nepamäti riadim miestny dom kultúry. Milí diváci, dnes môžete byť svedkami mimoriadneho a neopakovateľného galaprogramu, tanečníci totiž nebudú len tancovať, ale aj rozprávať.” Inscenácia Tanečného divadla Ifjú Szivek nám predstaví kultúrny život fiktívnej malej dedinky a všedné dni členov miestneho tanečného súboru na južnom...
Podrobnosti
19:00
MsKS, Šamorín – Divadelná sála
13,15
18. marec 2023.

Made in Hungária – muzikál

Predstavenie v maďarskom jazyku.     Made in Hungária je maďarský musical, ktorý napísali István Tasnádi, Miklós Fenyő. Muzikál sleduje život skupiny tínedžerov z Maďarska na konci 60. rokov, keď bola krajina pod komunistickou nadvládou.
19:00
VMK, Somorja – színházterem
16