Oznam ohľadne neodohratých predstavení

Oznam ohľadne neodohratých predstavení

Mestské kultúrne stredisko v Šamoríne po konzultácii so zriaďovateľom, oznamuje svojim návštevníkom, že všetky neodohraté predstavenia od 10.03.2020 v situácii spôsobenej zákazom podujatí v súvislosti s ochorením COVID-19  sa uskutočnia v náhradnom termíne. Všetky zakúpené vstupenky ostávajú v platnosti na náhradné termíny predstavení.

Zákazníkom, ktorým nevyhovuje náhradný termín predstavenia, MsKS vystaví poukážku v hodnote ceny vstupenky s možnosťou výberu iného podujatia, ktorú si naši ctení návštevníci budú môcť uplatniť do 31.12.2021.

Aktuálne informácie ako aj náhradné termíny našich predstavení budú priebežne aktualizované na našej stránke www.mskssamorin.sk. Informácie ohľadne vstupeniek a predstavení poskytujeme na tel. čísle +421-31-562 22 41.

 

Otváracie hodiny MsKS od 01.06.2020:

každý pracovný deň od 08.00 do 16.00.

Ďakujeme za pochopenie

Komentáre

Povedz svoj názor

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *