Loading Udalosti
  • This event has passed.

Komédia, ktorá sa našťastie nestala Vám

Pierre Garaud žije aj s manželkou Elisabeth naoko usporiadaným parížskym životom. Keď Elisabethin brat Vincent so svojou tehotnou ženou Annou a rodinným priateľom Claudom prídu ku Garaudovcom na večeru, spustí sa séria dohadov o tom, aké meno chcú dať budúci rodičia svojmu dieťaťu. Nevinné priateľské rozhovory pri večeri napokon vyústia do odhaľovania tajomstiev, ktoré zásadne zasahujú do života celej rodiny.

Inscenácia Meno alebo Komédia, ktorá sa našťastie nestala Vám, zaručene prostredníctvom skvelého obsadenia a mimoriadneho situačného humoru pobaví každého diváka.

Koprodukčný partner inscenácie: AEON

Autor: Matthieu Delaporte, Alexandre de La Patelliere
Réžia: Jakub Nvota
Preklad: Elena Flašková
Účinkujú: Z. Mauréry, V. Hajdu, R. Stanke, L. Hurajová, K. Mikulčík
Scénografia: Lucia Šedivá
Produkcia: Lucia Hurajová, Ľudmila Kružliaková
Dĺžka predstavenia: 1 hod. 45 min.

Komédia, ktorá sa našťastie nestala Vám

Koprodukčný partner inscenácie: AEON

Autor: Matthieu Delaporte, Alexandre de La Patelliere
Réžia: Jakub Nvota
Preklad: Elena Flašková
Účinkujú: Z. Mauréry, V. Hajdu, R. Stanke, L. Hurajová, K. Mikulčík
Scénografia: Lucia Šedivá
Produkcia: Lucia Hurajová, Ľudmila Kružliaková
Dĺžka predstavenia: 1 hod. 45 min.
Fotogaléria: Ctibor Bachratý

Dátum október 15